52 głosy duszy.
Weź głęboki wdech, uśmiechnij się i zacznij nowy…

Książka dla każdej duszy, jak Ty i ja, potrzebującej raz na jakiś czas zatrzymać się, by poczuć ulgę.

Dla kogo jest książka?

52 inspirujące tygodnie są dla wszystkich poszukujących spokoju i radości. Potrzebujących energii, zdrowia, motywacji i wiedzy. Amatorów rozwoju osobistego oraz tych, którzy już w tym rozwoju się znajdują. Tak naprawdę jest dla każdej duszy, jak Ty i ja, która potrzebuje raz na jakiś czas zatrzymać się, doświadczając tego procesu, by poczuć ulgę w duchu i odzyskać radość.

Wybrane fragmenty z książki

„Za dużo martwi się ten, kto martwi się za wcześnie. W kryzysie, bólu, chorobie, w trudnym życiowym wyzwaniu widzimy najczarniejsze wizje swojej przyszłości. A te wizje często są kłamstwem. Przestańmy snuć te mroczne rozważania.”

„Czym się „karmimy”, tym jesteśmy. Nasze otoczenie ma znaczenie Nasza dusza jest przepełniona tym, co w niej umieszczamy. Emanujemy na zewnątrz tym, co wpuszczamy w siebie.”

„OdPUŚĆmy. Dużo trudniej odpuścić kontrolę nad sytuacją, a dużo łatwiej jest kontrolować. Odpuszczanie jest najbardziej wyzwalającą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmiemy.”

Dlaczego warto ją przeczytać?

Książka „52 głosy duszy.

Weź głęboki wdech, uśmiechnij się i zacznij nowy…” jest z pogranicza rozwoju osobistego, duchowego, emocjonalnego i naszej codzienności. Prezentuję tutaj własne stanowisko, zbiór wieloletnich doświadczeń, przemyślenia, refleksje i wiedzę.

W książce pragnę pokazać, jak wiele czynników wpływa na nasze zdrowie ciała, umysłu i ducha. Współczesny styl życia wywiera na nas negatywny wpływ. Zbyt duża ilość bodźców skutecznie odciąga nas od spokoju i radości. Jesteśmy słabsi, przemęczeni, schorowani, wypaleni. Ważne jest, co i jak robić, aby łatwiej żyć i i uczynić swój świat lepszym miejscem.

Nie zamierzam w niej występować jako wszechwiedzący ekspert od dobrego życia, prawiący morały i przedstawiający prawdy objawione. Przychodzę do Was z treścią, która w moim przekonaniu zasieje, wzbogaci, skłoni do przemyśleń, do podważenia swoich dotychczasowych przekonań, wyzwań i doświadczeń. Treścią, która pozwoli wejść w serca oraz zainspiruje do zmiany życia na lepsze. Dzielę się narzędziami, wiedzą, doświadczeniami, a każdy niech zrobi z tym, co uważa za stosowane i słuszne.

Ela Kursa-Leder

Opinie czytelników

„Satysfakcja, radość, zadowolenie, większa świadomość, ulga, spokój, bezpieczeństwo, ukierunkowanie i to, że żyje mi się lżej to tylko niektóre ze słów jakie od Was dostaję …”

Wzmocnienie

Ta książka podniesie Cię na duchu

Samorozwój

Ta książka rozwinie Cię

Inspiracja

Ta książka zainspiruje Cię do działania

Wybierz opcję odpowiednią dla Ciebie

Podaruj książkę bliskim. Wzmocnisz, rozwiniesz i zainspirujesz do działania nie tylko siebie, ale i innych.

Zamów książkę

52  zł
 • 1 książka
Przedsprzedaż

Kup bilet na premierę

129  zł
 • 1 książka z podpisem autorki
 • Spotkanie z autorką
 • Poczęstunek
 • Koncert zespołu MAKE ME FEEL

Zamów pakiet prezentowy

97  zł
 • 1 książka
 • Kubek
 • Długopis
 • Ołówek
 • Notatnik
 • Zakładka

Zamów pakiet 6+1 książka gratis

312 zł zamiast 364 zł  zł
 • 7 książek
Przedsprzedaż

Co zainspirowało Panią do napisania książki?

Natchnienie do spontanicznego wyjazdu i pisania tej książki przyszło po tym, jak zrobiłam swój test talentów

W sierpniu 2019 roku. Książka „dojrzewała” razem z moją transformacją, przebudzeniem i okresem intensywnego rozwoju, w którym mogłam poznać lepiej siebie i swoje mocne strony. „Ślepy nie może pisać o kolorach” – ta książka jest zbiorem moich doświadczeń oraz głosów mojej duszy.

A co było wcześniej?

Moje życie przeplatała bieganina, działania mające sens i takie, które czułam, że nieraz go zupełnie nie miały. Dużo pośpiechu, zadań ukierunkowanych na innych ludzi.

Spotykam dziś ludzi, którzy żyją tak, jak ja żyłam wtedy. Opowiadam swoją historię, inspirując ich do zmiany na lepsze. Z własnego doświadczenia wiem, że takie życie może doprowadzić do frustracji, niemocy, utraty sił, różnych chorób, wypalenia, zagubienia sensu życia, a nawet do śmierci.

Był to wymagający czas zmian, oczyszczenia i doznawania pięknych choć trudnych chwil. Wydarzyło się też coś, czego nikt się nie spodziewał, a co przewrotnie dało mi nowe światło na życie…

Copyright © 2024 ELAKURSA.PL | Realizacja MARKOFANI | Polityka prywatności